Fotele do samochodów ciężarowych

W poniższej kategorii przedstawiamy całą gamę dostępnych foteli do ciężarówek. Są to zarówno fotele ISRI występujące m.in. w Man TGA, TGX, TGS; Daf XF, CF; Scania R, P, Daf 95 105, Renault Premium Magnum, Iveco Stralis, EuroTech, jak i fotele Grammer: Mercedes Actros, Atego, Axor.

Posiadamy szeroki wachlarz foteli do ciężarówki o doskonałych parametrach technicznych i użytkowych, w pełni regulowanych, z możliwością dopasowania ustawień do indywidualnych potrzeb. Proponujemy nowoczesne, wygodne fotele, spełniające wysokie standardy i normy jakości, dostępne w różnych wersjach – w poszyciu z tkaniny, welurowym lub w skórzanej tapicerce.

Fotel do ciężarówki na pneumatycznym zawieszeniu zapewnia wysoki komfort kierowcy nawet podczas długiej jazdy. Zawieszenie pneumatyczne fotela powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia zwyrodnień kręgosłupa i związanych z nimi dolegliwości bólowych.

Wybierając fotel do ciężarówki warto nie tylko dopasować go do posiadanego pojazdu, ale również zwrócić uwagę na wyposażenie podstawowe i dodatkowe. Podgrzewane siedzisko i oparcie, zintegrowany zagłówek, pas bezpieczeństwa, regulacja kąta oparcia, pneumatyczne wsparcie odcinka lędźwiowego to tylko niektóre z opcji wyposażenia foteli do ciężarówek, dostępnych w naszej ofercie. Znajdą Państwo u nas także modele z wyposażeniem dodatkowym w postaci podłokietników, kieszeni na dokumenty, systemu wentylacji, mechanizmu obrotu, mikrofonu itd.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, w której oprócz foteli do samochodów ciężarowych znajdują się także fotele do autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych, wózków widłowych i wiele innych.

Profesjonalna naprawa foteli TIR oraz części zamienne do foteli // Copyright © RF Monter 2017 // Strony internetowe Katowice Strony www Katowice