Części Sears/ KAB

W tej kategorii znajdą Państwo części do foteli Sears oraz KAB, w tym m.in. amortyzator fotela, zawór regulacji wysokości Sears, kompresor 12 V, czujnik obecności operatora oraz zestaw naprawczy. Naprawa foteli pneumatycznych tir Mercedes, Daf, Man, Iveco, Scania, Volvo, Renault to nasza specjalność.

Zużycie części to naturalny proces zachodzący w trakcie eksploatacji fotela, na szczęście ich wymiana pozwala znacząco wydłużyć okres użytkowania.

Proponujemy oryginalne, markowe, wyróżniające się niezawodnością części do fotela, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Znajdują one zastosowanie w fotelach samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych – w ładowarkach i koparkach, a także w wózkach widłowych i pojazdach szynowych.

Części zapewniają nie tylko sprawność i bezpieczeństwo działania fotela, ale także komfort pracy kierowcy lub operatora. Stawiając na sprawdzonych, renomowanych producentów z długimi tradycjami na rynku, takich jak Sears i KAB, mamy pewność dostarczania klientom wyrobów, które spełnią ich oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty części do fotela. W naszym asortymencie znaleźć można także części innych cenionych producentów – Grammer, ISRI, Recaro, Be-Ge. Chętnie doradzimy najlepszy wybór, dopasujemy właściwy element i zajmiemy się naprawą.

Profesjonalna naprawa foteli TIR oraz części zamienne do foteli // Copyright © RF Monter 2017 // Strony internetowe Katowice Strony www Katowice